PK-35 joukkueiden tryout harjoitukset

Miesten edustus:

Vko 46
Ti 14.11. klo 18:30-20:00, Aava Areena.
To 16.11. klo 18:30-20:00, Aava Areena.
Vko 47
Ti 21.11. klo 18:30-20:00, Aava Areena.
To 23.11. klo 18:30-20:00, Aava Areena.
Vko 48
Ti 28.11. klo 18:30-20:00, Aava Areena.
To 30.11. klo 18:30-20:00, Aava Areena.

Valmentajat kaudelle 2017-2018: Jarkko Siikava, Kim Raimi (Uefa B), Miguel Cervera (Uefa Pro)
Ilmoittaudu mukaan harjoituksiin täältä: https://www.ilmarix.fi/tietoverkko/isoilmari.nsf/ilmoittautuminens?openform&s=n&id=0E7DF5DA75590632C22581AD0066CB6B

Naisten edustus:

Vko 44
Ma 30.10. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
Ke 1.11. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
Pe 3.11. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
Vko 45
Ma 6.11. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
Ke 8.11. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
Pe 10.11. klo 17:30-19:00, Aava Areena.

Valmentajat kaudelle 2017-2018: Rami Rantanen (Uefa B), Akan Okomoh (Uefa A)
Ilmoittaudu mukaan harjoituksiin täältä: https://www.ilmarix.fi/tietoverkko/isoilmari.nsf/ilmoittautuminens?openform&s=n&id=07B11C13AA04BD74C22581AD0065C96F

A-juniorit:

Vko 44
Ma 30.10. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
Ke 1.11. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
Pe 3.11. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
Vko 45
Ma 6.11. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
Ke 8.11. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
Pe 10.11. klo 16:30-18:00, Aava Areena.

Valmentajat kaudelle 2017-2018: Teemu Savukoski (Uefa A)
Ilmoittaudu mukaan harjoituksiin täältä: https://www.ilmarix.fi/tietoverkko/isoilmari.nsf/ilmoittautuminens?openform&s=n&id=B4E84EA52A60D8DBC22581AD006501A0


B-juniorit:

Vko 43
Ma 23.10. klo 18:30-20:15, Aava Areena.
Ke 25.10. klo 18:30-20:15, Aava Areena.
To 26.10. klo 18:30-20:15, Aava Areena.
Vko 44
Ma 30.10. klo 18:30-20:15, Aava Areena.
Ke 01.11. klo 18:30-20:15, Aava Areena.
To 02.11. klo 18:30-20:15, Aava Areena.

Valmentajat kaudelle 2017-2018: Miguel Cervera (Uefa Pro)
Ilmoittaudu mukaan harjoituksiin täältä: https://www.ilmarix.fi/tietoverkko/isoilmari.nsf/ilmoittautuminens?openform&s=n&id=BCD6058E2B90F9B1C2258040007AF6B0


TBSM:

Vko 43
Ma 23.10. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
Ke 25.10. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
To 26.10. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
Vko 45
Ti 7.11. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
To 9.11. klo 17:30-19:00, Aava Areena.

Valmentajat kaudelle 2017-2018: Akan Okomoh (Uefa A)
Ilmoittaudu mukaan harjoituksiin täältä: https://www.ilmarix.fi/tietoverkko/isoilmari.nsf/ilmoittautuminens?openform&s=n&id=341BE1099CA8EAC9C22581AD006386BA


TB1:

Vko 44
Ti 31.10. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
To 2.11. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
Vko 45
Ti 7.11. klo 16:30-18:00, Aava Areena.
To 9.11. klo 16:30-18:00, Aava Areena.

Valmentajat kaudelle 2017-2018: Sacha Navalkar
Ilmoittaudu mukaan harjoituksiin täältä: https://www.ilmarix.fi/tietoverkko/isoilmari.nsf/ilmoittautuminens?openform&s=n&id=4D963773127A4E66C22581AD00647DCF

P03:

Vko 42
Ti 17.10. klo 19:00-20:30, Aava Areena.
Ke 18.10. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
To 19.10. klo 19:30-21:00, Aava Areena.
Vko 43
Ti 24.10. klo 17:30-19:00, Aava Areena.
To 26.10. klo 17:30-19:00, Aava Areena.

Valmentajat kaudelle 2017-2018: Kim Raimi (Uefa B)
Ilmoittaudu mukaan harjoituksiin täältä: https://www.ilmarix.fi/tietoverkko/isoilmari.nsf/ilmoittautuminens?openform&s=n&id=0B370DAC767BAE4BC22581AD0047AA17

T04

2004-tyttöjen ilmoittautumislomake:

https://www.ilmarix.fi/tietoverkko/isoilmari.nsf/ilmoall?openform&s=n&id=F0E74C3851715789C22581B6003E3C46

Lisätietoja PK-35:n tyttöfutistoiminnasta:

 
puh. 044 260 0182