Menu

Yhteystiedot

Pallokerho-­35 RY

MagneCit Areena/Toimisto
Lucina Hagmanin kuja 2, 00710 Helsinki (käynti Rapakiventien puolelta)

etunimi.sukunimi@pk-35.fi

Kentät

MagneCit Areena

Pihlajamäen juniorihalli

Busmo areena (Myllypuro)

Kim Raimi

Päävalmentaja

+358 40 810 1030

kim.raimi85@gmail.com

Peter Henriksson

Joukkueenjohtaja

+358 40 182 0160

larspeter.henriksson@gmail.com

Aapi Helvelahti

Valmentaja

Tomi Maanoja

Maalivahtivalmentaja

Kim Raimi

Päävalmentaja

Basam Elfadl

Valmentaja

Tomas Ahlblad

Joukkueenjohtaja

044 501 3823

pk35edustus@gmail.com

Jarkko Siikava

Manageri

040 182 0161

jarkko.siikava@gmail.com

Jerry Keski-Korhonen

Huoltaja & hieroja

Igor Valkama

Huoltaja

Sixten Boström

Valmennuspäällikkö

sixten@pk-35.fi

Miro Kauti

Junioripäällikkö

+358 44 582 8706

miro.kauti@pk-35.fi

Juuso Mattila

Nuorisotoimenjohtaja

+358 40 775 4858

juuso.mattila@pk-35.fi

Pete Pasanen

Junioripäällikkö

+358 40 506 0907

pete.pasanen@pk-35.fi

Matti Winter

Olosuhteet

+358 40 545 5149

matti.winter@pk-35.fi

Tapio Rostedt

Kehitysjohtaja / Toimitusjohtaja

+358 45 144 7731

tapio.rostedt@pk-35.fi

Ari-Pekka Dag

Puheenjohtaja

+358 40 8394 680

ari-pekka.dag@pk-35.fi

Mira Putkonen

Yhteyshenkilö

+358 50 564 5525

mira.putkonen@pk-35.fi

Petri Hämäläinen

Seuravalmentaja

+358 40 158 8710

petri.hamalainen@pk-35.fi

Damir Gadimov

Seuravalmentaja

+358 44 9732 790

damir.gadimov@pk-35.fi

Lari Kuronen

Seuravalmentaja

+358 45 106 1660

lari.kuronen@pk-35.fi

Mikko Virkamäki

Projektikoordinaattori

+358 50 593 7282

mikko.virkamaki@pk-35.fi

Joukkueiden yhteyshenkilöt löydät joukkueiden omilta sivuilta

Yksi yhteinen