Menu

Yhteystiedot

Pallokerho-­35 RY

MagneCit Areena/Toimisto
Lucina Hagmanin kuja 2, 00710 Helsinki (käynti Rapakiventien puolelta)

etunimi.sukunimi@pk-35.fi

Valmennus

Sixten Boström

Urheilutoimenjohtaja

sixten@pk-35.fi

Miro Kauti

Valmennuspäällikkö

+358 44 582 8706

miro.kauti@pk-35.fi

Pete Pasanen

Valmennuspäällikkö

+358 40 506 0907

pete.pasanen@pk-35.fi

Mikael Pulli

Junioripäällikkö

+358 40 158 8710

mikael.pulli@pk-35.fi

Miika Juvonen

Maalivahtikoordinaattori

+358 44 0270395

miika.juvonen@pk-35.fi

Damir Gadimov

Seuravalmentaja

+358 44 9732 790

damir.gadimov@pk-35.fi

Lari Kuronen

Seuravalmentaja

+358 45 106 1660

lari.kuronen@pk-35.fi

Kim Raimi

Seuravalmentaja

Hallinto

Tapio Rostedt

Hallintojohtaja / Toimitusjohtaja

+358 45 144 7731

tapio.rostedt@pk-35.fi

Mira Putkonen

Talousasiat

+358 50 564 5525

mira.putkonen@pk-35.fi

Matti Winter

Olosuhteet

+358 40 545 5149

matti.winter@pk-35.fi

Mikko Virkamäki

Projektikoordinaattori

+358 50 593 7282

mikko.virkamaki@pk-35.fi

Miika Juvonen

Maalivahtivalmentaja

Damir Gadimov

Valmentaja

Igor Valkama

Huoltaja

Titteli: Huoltaja

Jerry Keski-Korhonen

Huoltaja & hieroja

Jarkko Siikava

Manageri

040 182 0161

jarkko.siikava@gmail.com

Tomas Ahlblad

Joukkueenjohtaja

044 501 3823

pk35edustus@gmail.com

Basam Elfadl

Fysiikkavalmentaja

Kim Raimi

Päävalmentaja

Tomi Maanoja

Maalivahtivalmentaja

Aapi Helvelahti

Valmentaja

Peter Henriksson

Joukkueenjohtaja

+358 40 182 0160

larspeter.henriksson@gmail.com

Kim Raimi

Päävalmentaja

+358 40 810 1030

kim.raimi85@gmail.com

Joukkueiden yhteyshenkilöt löydät joukkueiden omilta sivuilta

Yksi yhteinen