Menu

Yhteystiedot

Pallokerho-­35 RY

MagneCit Areena/Toimisto
Lucina Hagmanin kuja 2, 00710 Helsinki (käynti Rapakiventien puolelta)

info@pk-35.fi

Kentät

MagneCit Areena

Pihlajamäen juniorihalli

Busmo areena (Myllypuro)

Kim Raimi

Päävalmentaja

+358 40 810 1030

kim.raimi85@gmail.com

Peter Henriksson

Joukkueenjohtaja

+358 40 182 0160

larspeter.henriksson@gmail.com

Annukka Saine-Kottonen

Puheenjohtaja

annukka@pk-35.fi

Sixten Boström

Valmennuspäällikkö

sixten@pk-35.fi

Miro Kauti

Junioripäällikkö

+358 44 582 8706

miro.kauti@pk-35.fi

Juuso Mattila

Nuorisotoimenjohtaja

+358 40 775 4858

juuso.mattila@pk-35.fi

Pete Pasanen

Junioripäällikkö

+358 40 506 0907

pete.pasanen@pk-35.fi

Matti Winter

Olosuhteet

Jukka Santala

Hallintopäällikkö

045 842 8685

jukka.santala@pk-35.fi

Tapio Rostedt

Kehitysjohtaja

045 144 7731

tapio.rostedt@pk-35.fi

Joukkueiden yhteyshenkilöt löydät joukkueiden omilta sivuilta

Yksi yhteinen

Copy link
Powered by Social Snap